VastEko Kotletes no speltas ar sezamu un muskatriekstu 200g

VastEko Kotletes no speltas ar sezamu un muskatriekstu 200g

Apraksts Kotletes ar sezamu un muskatriekstu, kas izgatavotas tikai no augu izcelsmes sastāvdaļām un bez mākslīgām sastāvdaļām. Nesatur gaļu un citus dzīvnieku izcelsmes produktus. Piemērots gavētaja un veģet
Svars 200g
Produkti no Grieķijas
Jebkura maksājuma iespēja
Labāka produktu kvalitāte

Kotletes ar sezamu un muskatriekstu, kas izgatavotas tikai no augu izcelsmes sastāvdaļām un bez mākslīgām sastāvdaļām. Nesatur gaļu un citus dzīvnieku izcelsmes produktus. Piemērots gavētaja un veģetārām galdam. Lielisks veids, kā garšīgi dažādot savu galdu ar veselīgu pārtiku. Sastāva nav sīpoli un ķiploki.

Spelta ir unikāls produkts. Graudu sēklas ir aizsargātas pret kaitīgu un toksisku vielu iekļūšanu ar lieljaudas čaumalu. Spelta pārspēj citus graudus olbaltumvielu, vitamīnu, mikroelementu, šķiedru un nepiesātināto taukskābju sastāvā. Satur būtisku aminoskābju kompleksu. Tam ir maģiska garša. Palīdz normalizēt svaru, izvairīties no pārēšanās. Tie ir garšīgi un sātīgi, jo ogļhidrāti uzsūcas lēni un pakāpeniski. Palīdz attīrīt ķermeni un stiprināt imūnsistēmu. Tam ir pozitīva ietekme uz svarīgākajiem orgāniem.

  • tikai augu izcelsmes sastāvdaļas
  • bez konservantiem
  • piemērots gavētājiem
Apraksts Piezīme: HTML nav pārtulkots!
Vārds
Vērtējums
Turpināt